Quantity:
Total:
Total products:
Total shipping: To be determined
Total:
Dwie pary ślicznych kolanówek w paski i grochy.Kolanówki w uniwersalnym rozmiarze 37-42.Wykonane z miękkiego, miłego w dotyku materiału.
Grube, granatowo-kremowo-czerwone skarpety we wzory, z ozdobnymi pomponami.Wykonane z miękkiego, miłego w dotyku materiału.Na podeszwie znajdują się silikonowe, antypoślizgowe wypustki.Skarpetki w rozmiarze uniwersalnym.
Czarne, grube, damskie rajstopy w pionowe delikatne wzorki.Doskonale kryją oraz idealnie przylegają na całej długości.Wykonane z miękkiego, miłego w dotyku materiału. Rajstopy mają dużą elastyczność i nie ograniczają ruchów po założeniu. Idealne dopasowanie do każdego stroju np. sukienki, spódnicy, płaszcza, długiego swetra.
Pięć par wysokich, damskich skarpetek w beżowo-granatowych kolorach. Wykonane z delikatnego, bardzo miękkiego materiału.Posiadają certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100, zapewniający o wolności od substancji szkodliwych.Wykończone delikatnym ściągaczem, bardzo wygodne.
Zestaw trzech par damskich, krótkich skarpetek, typu stopki - Trolls.Kolorowe skarpetki z wizerunkiem Trolla.Wykonane z miękkiego, elastycznego i miłego w dotyku materiału.W uniwersalnym rozmiarze 37-42.
Komplet trzech par niskich skarpetek, typu stopki, w powtarzający się motyw Myszki Mickey.Wykonane z miękkiego, elastycznego i miłego w dotyku materiału, zapewniającego dopływ powietrza do skóry.Wysokogatunkowy materiał odporny na przecieranie gwarantuje wysoki komfort noszenia i wygodę.W uniwersalnym rozmiarze 37-42.
Zestaw trzech par skarpetek typu mikrostopki z kolorowym napisem "Disney".Skarpetki są w trzech różnych kolorach- czarnym, różowym oraz szarym, dzięki czemu dopasujesz je do koloru obuwia. Krój typu mikrostopka daje możliwość łączenia skarpetek z ulubionym obuwiem bez obaw o wystawanie z butów.Wykonane z elastycznego, miłego w dotyku materiału....
Zestaw trzech par damskich, krótkich skarpetek typu stopki.Skarpetki z wizerunkiem bohaterów z serii książek Rogera Hargreavesa - "Mała Miss".Wykonane z miękkiego, elastycznego i miłego w dotyku materiału.W uniwersalnym rozmiarze 37-42.
Zestaw trzech par damskich, krótkich skarpetek w różnych kolorach z motywem lodów.Wykonane z miękkiego, elastycznego i miłego w dotyku materiału.W uniwersalnym rozmiarze 37-42.
Jedna para damskich, krótkich skarpetek, typu stopki.Skarpetki w różowym kolorze, z wizerunkiem Myszki Mickey - bohatera bajki animowanej wyprodukowanej przez studio Walt Disney. Wykonane z miękkiego, elastycznego i miłego w dotyku materiału.Posiadają certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100, zapewniający o wolności od substancji szkodliwych.
Zestaw pięciu par damskich, długich skarpetek w różnych kolorach, bez wzorów.Wykonane z miękkiego, elastycznego i miłego w dotyku materiału, zapewniającego dopływ powietrza do skóry.Wysokogatunkowy materiał odporny na przecieranie gwarantuje wysoki komfort noszenia i wygodę.Skarpetki w uniwersalnym rozmiarze 37-42.
Komplet dwóch par skarpetek w odcieniach beżu i różu, na jednej z par nadruki w powtarzające się kółka.Wykonane z miękkiego, delikatnego i ciepłego materiału który zapewnia najwyższy komfort noszenia.Wysokogatunkowe materiały gwarantują nieprzecieranie się skarpetek.Rozmiar uniwersalny 37-42